skip navigation

The Blueprint

(Some games are out of order on the live stream page look for the right game and time for July 10th)

She's Ballin Blueprint will be taking place July 10-12 in San Antonio TX. Games will be live streamed here. Games at ACA and Gervin Center are the facilities being live streamed. If you would like a download copy of games or would like an individual player highlight please email us passthaball@gmail.com

For technical issues contact support@inplayer.com

If video workers begin to miss the action repeatedly and talk throughout the game please text 510.375.3496 with the  team name/court.

Click here to watch. AFTER YOU CLICK HERE PLEASE SCROLL DOWN ON THE EVENT PAGE TO WATCH JULY 11-12 GAMES.

Sunday, July 12 Schedule

8:30AM CST North CyFair 15U Bust vs Thunder 17U

8:30AM CST South Houston United 2022 Gold vs SA Finest Class Act

8:30AM CST West HG Elite 2023 vs TexasU 16U

8:30AM CST East CyFair 17U Elite vs SA Unite Black & Wht

8:30AM CST Gervin 1 Tex Plat 16U Silver vs SA Finest Sneed

8:30AM CST Gervin 2 Principles First Black vs Hays County Michae

8:30AM CST 8:30AM CST Gervin 3 TX Phenoms Black vs LA Flames

9:50AM CST North TX Supergirls 2021 vs SA Hoops 2022 Gold

9:50AM CST South SA Finest Cee Lou vs Shock 2021 Gold

9:50AM CST East Flames vs TX Phenoms

9:50AM CST West PlayerFirst (Agusi) HG Elite Jenn

9:50AM CST Gervin 1 TX Plat 15U vs CyFair 17U Nat OKC

9:50AM CT Gervin 2 Principles First Red vs Proskills Austin

9:50AM CST Gervin 3 LA Pumas vs Houston United 2022 Blue

11:10AM CST North Houston United 2021 Chuck vs AD Elite Peterson

11:10AM CST South SA Finest Ki vs TexasU 16U

11:10AM CST East Thunder Blue vs TX Flight 17U

11:10AM CST West SA Finest Tay Bo vs Supergirls 2021

11:10AM CST Gervin 1 NM CLippers 17U vs Lady Drive Randle Jet 17U

11:10AM CST Gervin 2 Kenner Angels 2021 vs Just Play

11:10AM CST Gervin 3 HCA 2021 vs Kenner Angels

12:30PM CST North AD Elite LA vs Principles First Red

12:30PM CST South Lex Premier vs Hays County Michae

12:30PM CST East Lex Loaded vs Houston United Grey

12:30PM CST West SA Hoops Gold II vs SA Unite Black & Wht

12:30PM CST Gervin 1 PlayerFirst Blue (Agusi) vs NM Clippers 17U Red

12:30PM CST Gervin 2 AD Elite Future vs TexasU Baxter

12:30PM CST Gervin 3 West TX Blazers vs NM CLippers 17U White

1:50PM CST North SA Hoops 2023 Gold vs Houston United White

1:50PM CST South TX Phenoms Red vs Lex Future

1:50PM CST East SA Hoops 2022 vs Sky Digg 16U

1:50PM CST West CyFair 15U Davis vs NM Clippers 16U

1:50PM CST Gervin 1 HG Elite Jones vs Corpus Thunder White

1:50PM CST Gervin 2 TX Flight 16U vs Lex Supreme

1:50PM CST Gervin 3 Shock 2022 Gold vs Lady Drive Randle Jet 15U

3:10PM CST North SA Finest Class Act vs SA Hoops 2023 Holmes

3:10PM CST East NM Clippers 17U vs Flames Elite

3:10PM CST Gervin 1 Cal Sparks SD vs Corpus Thunder White

3:10PM CST Gervin 2 Supergirls 15U vs Austin Ice

3:10PM CST Gervin 3 DBK Premier 2022 vs Cyfair 15U Davis

Saturday, July 11 Schedule

8:30AM CST North CyFair 16U Nike vs LA Flames

8:30AM CST South Team Lex Nation vs HG Elite 2023

8:30AM CST East Supergirls 2021 vs Kenner Angels 2021

8:30AM CST West Just Play vs SA Hoops 2022 Gold

8:30AM CST Gervin 1 Team Lex Loaded vs Texas Plat 15U

8:30AM CST Gervin 2 CyFair 17U Nat OKC vs Houston United Grey

8:30AM CST Gervin 3 Principles First Red vs SA Hoops Gold II

9:50AM CST North SA Fines Cee Lou vs NM Clippers 17U

9:50AM CST South Shock 2021 Gold vs Lady Drive Randle/Jet 17U

9:50AM CST East Thunder Blue vs LA Pumas Black

9:50AM CST West SA Fines Tay Bo vs Austin Elite RFW

9:50AM CST Gervin 1 SA Unite Black & Wht vs Proskills Austin

9:50AM CST Gervin 2 CyFair 2022 Davis vs Shock 2022 Gold

9:50AM CST Gervin 3 Sky Digg 16U vs Lady Drive Randle Jet 15U

11:10AM CST North CyFair 17U Nike vs Texas Plat 17U Gold

11:10AM CST South CyFair 17U Nat vs Flight 17U

11:10AM CST East Houston United 2021 Chuck vs PlayerFirst (Agusi)

11:10AM CST West AD Elite Peterson vs HG Elite Jenn

11:10AM CST Gervin 1 DBK 2022 vs SA Hoops 2022

11:10AM CST Gervin 2 CyFair 15U Davis vs NM Clippers 16U

11:10AM CST Gervin 3 West TX Blazers vs PlayerFirst Blue (Agusi)

12:30PM CST North SA Finest Ki Will vs Flames

12:30PM CST South Texas U 16U vs Texas Phenoms

12:30PM CST East HG Elite 2023 vs LA Flames

12:30PM CST West LA Pumas Black vs SA Hoops 2021

12:30PM CST Gervin 1 Austin Ice vs TexasU Baxter

12:30PM CST Gervin 2 Cal Sparks  vs HG Elite Jones

12:30PM CST Gervin 3 Supergirls 15U vs AD Elite Future

1:50PM CST North Supergirls 2021 vs Houston United Chuck

1:50PM CST South SA Finest Cee Lou vs Flight 17U

1:50PM CST East Just Play vs AD Elite Peterson

1:50PM CST West Austin RFW vs SA Unite Plat

1:50PM CST Gervin 1 Flight 16U vs HCA 2021

1:50PM CST Gervin 2 Lex Nation vs Corpus Thunder White

1:50PM CST Gervin 3 NM Clippers 17U White vs Kenner Angels

3:10PM CST North United 2022 Gold vs CyFair 17U Nat Dallas

3:10PM CST South Drive Randle Jet 17U vs TX Phenoms

3:10PM CST East CyFair 15U vs SA Finest Class Act

3:10PM CST West Flames vs CyFair 17U Nike

3:10PM CST Gervin 1 Corpus Thunder White vs Nm Clippers 17U Red

3:10PM CST Gervin 2 SA Hoops vs TX Phenoms Red

3:10PM CST Gervin 3 DBK 2022 vs SA Hoops 2023 Gold

4:30PM CST North Thunder Blue vs Pumas 504

4:30PM CST South United 2021 Black vs TX Phenoms Black

4:30PM CST East Kenner Angels 2021 vs SA Finest Ki

4:30PM CST West NM Clippers 17U vs PlayerFirst (Agusi)

4:30PM CST Gervin 1 Lex Premier vs CyFair 17U Elite

4:30PM CST Gervin 2 Drive Randle Jet 15U vs United White

4:30PM CST Gervin 3 NM Clippers 16U vs Lex Future

5:50PM CST North CyFair 17U vs SA Hoops 2023 Holmes

5:50PM CST South TX Plat 16U Gold vs United 2022 Blue

5:50PM CST East CyFair 16U Nike vs United 2022 Gold

5:50PM CST Gervin 1 CyFair 2022 Davis vs Sky Digg 17U

5:50PM CST Gervin 2 Shock 2022 Gold vs Principles First

5:50PM CST Gervin 3 Sky Digg 16U vs Hays County Michae

7:10PM CST North TX Plat 17U Gold vs SA Finest Class Act

7:10PM CST South Shock 2021 Gold vs TexasU 16U

7:10PM CST East Team Lex vs Thunder 17U

7:10PM CST West SA Hoops 2022 Gold vs HG Elite Jenn

7:10PM CST Gervin 1 CyFair 15U Davis vs TX Plat 16U Silver

7:10PM CST Gervin 2 AD Elite LA vs Proskills Austin

7:10PM CST Gervin 3 HCA 2021 vs Lex Loaded

8:30PM CST North SA Hoops 2021 vs SA Hoops 2023 Holmes

8:30PM CST South CyFair 17U Nat Dallas vs SA Unite Plat

8:30PM CST East Pumas 504 vs United 2021 Black

8:30PM CST West TX Plat 16U Gold vs Pumas United

8:30PM CST Gervin 1 SA Finest Sneed vs Lex Premier

8:30PM CST Gervin 2 CyFair 17U vs Houston United Grey

Friday, July 10 Schedule

8:30AM CST East CyFair 17U Nat'l Dallas vs LA Pumas 504

8:30AM CST West HG Elite 2023 vs  SA Lady Hoops 2021

8:30AM CST North HG Elite Jones vs PlayerFirst Blue (Agusi)

8:30AM CST South AD Elite Future vs HCA 2021

9:50AM CST North SA Finest Sneed vs Texas Plat 15u

9:50AM CST South Team Lex Premier vs SA Hoops Gold II

9:50AM CST East Corpus Christi Thunder White vs Kenner Angels

9:50AM CST West TexasU Baxter vs NM Clippers 17U Red

9:50AM CST Gervin Ct 1 SA Unite Plat vs Houston United 2021 Black

11:10AM CST North Houston United 2022 Gold vs CyFair 15U Nat Bust

11:10AM CST South TX Phenom Black vs Lady Pumas United

11:10AM CST EAST Cal Sparks San Diego vs West Texas Blazers

11:10AM CST West Texas Supergirls 15U vs Texas Flight 16U

11:10AM CST Gervin Ct 1 Team Lex Supreme vs NM Clippers 17U White

11:10AM CST Gervin Ct 2 Austin Elite Ice vs Corpus Christi Thunder White

11:10AM CST Gervin Ct 3 CyFair 2022 Davis vs DBK Premier 2022

12:30PM CST North CyFair 16U Nike vs Team Lex Nation

12:30PM CST South Texas Plat 16U Gold vs SA Hoops 2023 Holmes

12:30PM CST East Thunder 17U vs Houston United 2022 Blue

12:30PM CST West Lady Drive Randle/Jet 15U vs NM Clippers 16U

12:30PM CST Gervin Ct 1 SA Hoops 2022 vs Shock 2022 Gold

12:30PM CST Gervin Ct 2 Sky Digg 16U vs CyFair 15U Davis

12:30PM CST Gervin Ct 3 SA Finest Class Act vs LA Flames

1:50PM CST North Kenner Angels 2021 vs NM Clippers 17U

1:50PM CST South SA Finest Cee Lou vs Texas Supergirls 2021

1:50PM CST East Just Play Elite vs Shock 2021 Gold

1:50PM CST West SA Hoops 22 Gold vs Lady Drive Randle Jet 17U

1:50PM CST Gervin Ct 1 Sky Digg 17U vs SA Hoops 2023 Gold

1:50PM CST Gervin Ct 2 Texas Phenoms Red vs Principles First Select Black

1:50PM CST Gervin Ct 3 Hays County Hornets Michae vs Texas Plat 16U Silver

3:10PM CST North PlayerFirst (Agusi) vs Lady Flames

3:10PM CST East TexasU 16U GUAA vs AD Elite Peterson

3:10PM CST South SA Finest Ki Will vs Houston United 2021 Chuck

3:10PM CST West HG Elite Jenn vs Texas Phenom

3:10PM CST Gervin Ct 1 Houston United White vs Team Lex Future

3:10PM CST Gervin Ct 2 Team Lex Loaded vs Principles First Red

3:10PM CST Ct 3 Texas Plat 15U vs SA Hoops Gold II

4:30PM CST North TBA

4:30PM CST East SA Finest Tay Bo vs CyFair 17U Natl

4:30PM CST South TBA

4:30PM CST West TBA

4:30PM CST Cornerstone Ct 1 CyFair 17U Natl OKC vs SA Unite Black & Wht

4:30PM CST Cornerstone Ct 2 Proskills Austin vs Houston United Grey

5:50PM CST North SA Finest Sneed vs AD Elite LA

5:50PM CST South CyFair 17U Nike vs CC Thunder Blue

5:50PM CST East TBA

5:50PM CST West Austin Elite RFW vs Texas Flight 17U

5:50PM CST Cornerstone Ct 1 TBA

5:50PM CST Cornerstone Ct 2 TBA

7:10PM CST North CyFair 16U Nike vs Just Play

7:10PM CST South TBA

7:10PM CST East Texas Plat 17U Gold vs LA Pumas Black

7:10PM CST West TBA

7:10PM CST Cornerstone Ct 1 TBA

7:10PM CST Cornerstone Ct 2 TBA

8:30PM CST North TBA

8:30PM CST South Team Lex Nation vs SA Finest Tay Bo

8:30PM CST East TBA

8:30PM CST TBA. West CyFair 17U vs AD Elite LA

8:30PM CST Cornerstone Ct 1

8:30PM CST Cornerstone Ct 2 TBA